Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Biz Kimiz?

Çelikkol Partners, Av. Burak Çelikkol yönetiminde alanında uzman avukat ve diğer personel kadrolarıyla en iyi ve en etkin hukuki desteği vermekte olup müvekkil öncelikli ve sonuç odaklı çalışmaktadır.

 

Her türlü hukuki ve ticari konulara ilişkin gerçek ve tüzel kişilere, yerli ve yabancı müvekkillerine hızlı sonuç alma, dürüstlük, güven, gizlilik ilkelerini benimseyerek en üst seviyede müvekkil memnuniyetini sağlayarak, büyük titizlikle ve geniş kadrosu ile danışmanlık, dava takibi, icra takibi ve iflas takibi hizmetlerini sunmaktadır.

 

Çelikkol Partners bünyesinde faaliyet gösteren avukatlar ile problemlerinizi profesyonel bir biçimde çözüme kavuşturmak amacıyla müvekkilleri ile yüz yüze görüşmeyi, müvekkillerine ayrıntılı bilgi vermeyi, müvekkil şirket ve kurumlara çalışmalarında haftalık/aylık faaliyet raporları göndermeyi sorumluluk ve amaç edinmiştir.

 

Büromuz, hızlı ve etkili çözüm alabilmek, geniş kapsamlı avukatlık ve danışmanlık hizmeti sağlamak için Türkiye genelinde birçok hukuk bürosuyla ve çeşitli konularda alanlarında uzman ve danışmanlar vasıtasıyla kaliteli ve güvenilir bir hizmet anlayışı ile müvekkillerinin karşılaştıkları sorunlara en kısa zamanda çözüm bulmaktadır.

 

Hukuk hizmetini en üst seviyede tutmak amacıyla, alanında uzman avukatların oluşturduğu kadrosu ile Çelikkol Partners, hukuki birikim ve deneyimlerini değerli müvekkilleri ile paylaşarak, hukuk ve danışmanlık hizmeti sağlamaktadır.

İş Birlikleri

1

CelGold

Kuyumculuk sektöründe toptan satış mağazası markası olan "CelGold" ile işbirliği içerisindeyiz. Yerli ve yabancı müşterilere toptan satış imkanı bulunmaktadır. İstanbul Kuyumcukent'te yer alan mağazası ile müşterilerine hizmet vermektedir.

2

Eta Logistic

3

T&B Consultancy

Ekibimiz

Beyza Çelikkol

STAJYER AVUKAT

Nil İrem Saray

AKADEMİSYEN

(Danışman)

Taner Tahincioğlu 

S.M.M.M.

(Danışman)